کینگ لئو

تعرفه تبلیغات در سایت

آرشیو مطالب

لینک دوستان

امکانات وب

 <# REAL_FILENAME #>

 
لیونل مسی و پدرش، خورخه، که به نپرداختن مالیات بین سال‌های 2007 تا 2009 متهم شده‌اند، باید 17 سپتامبر (26 شهریور) در دادگاه حاضر شوند تا در مورد تخلف‌های خود توضیح‌هایی را ارائه کنند.

به گزارش فارس،مسی از زمانی که به تخلف مالیاتی متهم شده است بارها اعلام کرده هیچ کار اشتباهی انجام نداده است.

در دادگاهی که تشکیل خواهد شد، اگر مسی و پدرش گناه‌کار شناخته شوند، بین دو تا 6 سال زندانی خواهند شد.

در شکایتی که علیه مسی انجام شده است آمده که این بازیکن بین سال‌های 2006 تا 2009 درآمدهایی از حق پخش عکس‌های خود داشته که همه آنها شامل پرداخت مالیات بوده‌اند.

راکل آمادو که بازرس پرونده است تمامی این ادعاها را تایید کرده و خواهان رسیدگی به این پرونده شده است. ساندالیو گومس که یک آنالیزور مالی ورزشی است نیز به اسوشیتد پرس گفته که تمامی صحبت‌های آمادو صحت دارند.

مسی نخستین بازیکنی نیست که در اسپانیا به نپرداختن مالیات متهم می‌شود. سال گذشته لوییس فیگو نیز به دلیل تخلف مالیاتی در خصوص حق پخش عکس بین سال‌های 1997 تا 1999 به پرداخت 2.45 میلیون یورو محکوم شد. سال 2009 نیز آرانتخا سانچس ویکتوریو، بازیکن زن پیشین حاضر در اسپانیا نیز به پرداخت میلیون‌ها جریمه محکوم شده بود.

مسی که بر اساس آخرین اعلام نشریه فوربس، دهمین ورزشکار پر درآمد در دنیا است،‌ 41.3 میلیون دلار در سال جاری درآمد داشته است.
 
نویسنده : محمد بازدید : 133 تاريخ : جمعه 31 / 3 / 1392 ساعت: 0:32
برچسب‌ها : دادگاه مسی,زمان دادگاه مسی,

 

 
 
 
نویسنده : محمد بازدید : 49 تاريخ : پنجشنبه 30 / 3 / 1392 ساعت: 4:26
برچسب‌ها : عکسهای مسی,عکس جدید مسی,بارسلونا,هواداران بارسلونا,کینگ لئو,

 CIES says: 1 Messi = 2 Cristianos

 

رصد خانه ی فوتبالی CIES در سوئیس، به ارزش مسی باز هم افزوده است. 


-هم اکنون رقیب او رونالدو، به عنوان ارزشمند ترین بازیکن در پشت سر او قرار دارد. این مطالعات که در روز پنج شنبه منتشر شد، ارزش مسی را مابین ۲۱۷ تا ۲۵۷ میلیون یورو برآوورد کرد، مبلغی که بیشتر از دوبرابر ارزش رونالدو است. 


"درصد اینکه رونالدو رئال را ترک کند بیشتر از درصد ترک بارسلونا توسط مسی است، اساسا، به خاطر قیمت هایشان است، زیرا قیمت مناسب رونالدو او را برای دیگران دست یافنتی تر از مسی میکند، البته به جز تعدادی از سرمایه گزاران دیوانه که حاضرند تا پول های هنگفتی خرج کنند." بخشی از صحبت های رافائله پولی، یکی از نویسندگان این مقاله.


این مطالع که بازیکنان را بر اساس سن، سوابق، طول قرارداد، باشگاهشان، عملکردشان و تعداد بازیهای ملیشان قیمت گزاری کرده است، تمام بازیکنان حاضر در پنج لیگ معتبر اروپایی را ارزشگزاری کرده است. طبق این گزارش ارزش رونالدو بین ۱۰۲ تا ۱۱۸ میلیون تخمین زده شده است. 


در سطح باشگاهی، این گزارش بیان میدارد که "بارسلونا دارای ارزشمندترین بازیکنان از لحاظ اقتصادی نیز میباشد: ۶۵۸ میلیون یورو. این رقم ۳ برابر رقمی است که در فصل ۲۰۱۲/۱۳ برای جذب بازیکنان هزینه شد. این عدد توانایی خارق العاده این باشگاه را در رشد و پروش و ارزشمند کردن بازیکنان جوانش نشان میدهد." 


این همچنین بدان معنا است که قیمت بازیکنان ۲۰۱۲/۱۳ آبی اناری پوشان سه برابر چیزی است که باشگاه برای رشد و توسعه این تیم هزینه کرده است. 

نویسنده : محمد بازدید : 59 تاريخ : شنبه 25 / 3 / 1392 ساعت: 21:06
برچسب‌ها :

 مسی بعد از پیشی گرفتن از رکورد مارادونا: این حداقل کار بود

 
لیونل مسی با هت تریکی که دیشب در دیداردوستانه مقابل گواتمالا به ثمر رساند، توانست از رکورد 34 گلی که دیگو آرماندو مارادونا برای آلبی سلسته به ثمر رسانده بود عبور کند و حالا مسی فقط گابریل عمر باتیستوتا را در بالای نام خودش در لیست برترین گلزنان تاریخ تیم ملی فوتبال آرژانتین می بیند.

مسی حالا 35 گله است واز مارادونا پیشی گرفته است. نکته جالب توجه این است که آمار گلزنی مسی برای تیم ملی آرژانتین و میانگین گلزنی او برای البی سلسته بهتر از مارادونا بوده است.

مسی در 82 بازی ملی 35 گل زده و مارادونا در 90 بازی ملی به 34 گل دست یافته بود.

درپایان بازی دوستانه آرژانتین مقابل گواتمالا، مسی درگفت و گوبا تی وای سی سپورتس گفت:« این حداقل کار بود . با توجه به مشکلات فیزیکی ای که داشتم، ایده ام این بود که این دیدار دوستانه را به خوبی به پایان ببرم.عملکرد گروهی تیم ما خوب بود و تیم ملی آرژانتین در این بازی، بازی جدی و خوبی را ارائه کرد.»

مسی درادامه صحبت هایش درمورد عملکرد تیم ملی آرژآنتین در رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 درمنطقه آمریکای جنوبی گفت:« هرچه زودتربتوانیم مجوزصعود به رقابت های جام جهانی را کسب کنیم، بهتر خواهد بود. چون بدین ترتیب بهتر می توانیم خودمان را برای جام جهانی آماده کنیم. درمورد ابهاماتی که بعد از دو تساوی اخیر تیم ایجاد شده باید بگویم که این سختی هایی است که درسالهای اخیر نیز آن را تجربه کرده بودیم.»

درحال حاضر مسی در کنار ارنان کرسپو، دومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی آرژانتین است و 21 گل با گابریل باتیستوتا که 56 گل ملی به ثمر رسانده فاصله دارد.

نویسنده : محمد بازدید : 54 تاريخ : شنبه 25 / 3 / 1392 ساعت: 20:33
برچسب‌ها :

 

نویسنده : محمد بازدید : 52 تاريخ : شنبه 25 / 3 / 1392 ساعت: 17:24
برچسب‌ها : مقایسه مسی و مارادونا,

 مسی

 
وز گذشته (چهارشنبه) اداره مالیات اسپانیا، لیونل مسی مهاجم آرژانتینی بارسلونا و پدرش را به تخلف مالیاتی متهم کرد.

بر اساس گزارش منتشر شده، بهترین بازیکن جهان به‌ همراه پدرش بیش از 4 میلیون یورو (5.3 میلیون دلار) سر دولت کلاه گذاشته‌اند، البته روزنامه اسپانیایی « El Periodico» مدعی شد مبلغ این تخلف مالیاتی 13 میلیون یورو بوده که به اشتباه در برخی منابع 4 میلیون یورو ذکر شده است.

اگر اتهامات مهاجم بارسا تائید شود وی به پرداخت 24 میلیون یورو جریمه نقدی و 2 سال زندان محکوم خواهد شد ولی لیونل مسی این اتهامات را رد کرد.

مسی با انتشار بیانیه‌ای در صفحه شخصی «فیسبوک» خود این ادعا را رد کرد و نوشت: " ما چنین ادعای مطرح شده توسط اداره مالیات اسپانیا را رد می کنیم. انتشار این خبر از رسانه ها ما را شوکه کرد، چون تاکنون تخلفی در این خصوص مرتکب نشده‌ایم. ما همواره به تعهدات مالیاتی خود پایبند بوده ایم. پس از صحبت‌هایی که با مشاوران مالیاتی ما صورت گرفت روشن می شود که تخلفی در این زمینه صورت نگرفته است."

خورخه، پدر مسی نیز به روزنامه «مارکا» اسپانیا گفت: "از شنیدن این خبر خیلی شوکه شدم. در نهایت این موضوع روشن خواهد شد که ما هرگز نسبت به تعهدات مالیاتی خود کوتاهی نکرده‌ایم."

روز گذشته (چهارشنبه) سخنگوی دفتر دادستانی جرایم مالیاتی در کاتالونیا عنوان کرد این ستاره 25 ساله و پدرش خورخه در سال‌های 2006، 2007، 2008 و 2009 اظهارنامه مالیاتی جعلی تهیه و تسلیم اداره مالیات این کشور کرده‌اند.

نویسنده : محمد بازدید : 54 تاريخ : پنجشنبه 23 / 3 / 1392 ساعت: 18:09
برچسب‌ها :

 

 
 گزارش پايگاه خبري ESPN 

لیونل مسی ثروتمندترین فوتبالیست جهان و دومین ورزشکار ثروتمند جهان است.
بعد از مسی, ابراهیموویچ و اتوئو در رتبه های دوم و سوم ثرمتمند ترین فوتبالیست ها قرار دارند.
نویسنده : محمد بازدید : 54 تاريخ : چهارشنبه 22 / 3 / 1392 ساعت: 21:12
برچسب‌ها :

 Messi Stats 2012vs2013-Infographic

 
قرمز:2013
آبی:2012
نویسنده : محمد بازدید : 64 تاريخ : دوشنبه 20 / 3 / 1392 ساعت: 18:27
برچسب‌ها :

 بازی لیونل مسی با کودک روی ویلچر + فیلم

 
ستاره آرژانتيني بارسلونا اين بار با کودکي معلول روي ويلچر بازي کرد.

ليونل مسي که براي بازيهاي مقدماتي جام جهاني 2014 و ديدار مقابل کلمبيا به آرژانتين رفته ،کودک معلول آرژانتيني را شاد کرد. 

وي با يک حرکت انسان دوستانه براي مدتي با والنتينو زگارل که بخاطر معلوليت جسمي روي ويلچر است،پاس کاري کرد و اين کودک را که از هواداران پر و پا قرص فوتبال و ليونل مسي است،شاد نمود.


خدا نگهداره مسی رو برای همه

دانلود

نویسنده : محمد بازدید : 65 تاريخ : يکشنبه 19 / 3 / 1392 ساعت: 23:57
برچسب‌ها :

 

 

بازی :

55 ــــــــــــــــــــــــ 50


دقایق حضور در بازی :

4631 ـــــــــــــــــــــــــ 4078


گل :

55 ـــــــــــــــــــــــــ ــ 60


پاس گل :

12 ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ 15


میانگین گل و پاس گل در هر 90 دقیقه :

1.30 ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ 1.65


شوت :

364 ـــــــــــــــــــــــــ ــــ 233


دقت شوت :

15.11% ـــــــــــــــــــــــــ ــــ 25.75%


دقت پاس :

77.50% ـــــــــــــــــــــــــ ــــ 85.70%


دریبل در هر بازی :

1.8 ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ 3.3


افتخارات کسب شده در این فصل : 


رونالدو : سوپرکاپ اسپانیا و آقای گل لیگ قهرمانان 

مسی : قهرمانی لالیگا، جایزه ی پی چی چی و کفش طلای اروپا

نویسنده : محمد بازدید : 60 تاريخ : يکشنبه 19 / 3 / 1392 ساعت: 4:00
برچسب‌ها :