جام کنفدراسون ها

تعرفه تبلیغات در سایت

آرشیو مطالب

لینک دوستان

امکانات وب

 

Villa / PHOTO: FIFA.COM

دیشب در بازی نفس گیر اسپانیا  دروازه تاهیتی را گلبارن کرد در این بازی تورس 4گل سیلوا2گل ویا3گل و ماتا 1گل زد/p>

نویسنده : بازدید : 149 تاريخ : شنبه 1 / 4 / 1392 ساعت: 15:06
برچسب‌ها : جام کنفدراسیون ها,اسپانیا,تاهیتی,

نیمار شگفت انگیز

خرید جدید بارسا به فوتبال تسلط دارد.

او  یك گل به ثمر رساند و به دیگر بازیكنان با بازی خود روحیه بخشید

اسپانیا- تاهیتی؛ با ویا و یك تغییر در دروازه

عمل موفقیت آمیز:" پویول می خواهد در پیش فصل حضور یابد."

 

گلزنی و جادوگر

نیمار گلی فوق العاده به ثمر رساند و خاق یک گل شد و او لرزیل را به نیمه نهایی برد

"در منچستر می بینمت." هدیه دخیا به تیاگو

اسپانیا - تاهیتی؛ برای رسیدن به نیمه نهایی با هدفی متحرك

نویسنده : بازدید : 154 تاريخ : جمعه 31 / 3 / 1392 ساعت: 0:38
برچسب‌ها : "روزنامه ی روزنامه"اسپورت"الموند"نیمار"جام کنفدراسیون ها",

 جام کنفدراسیون ها؛ بینی داوید لوییز شکست

 

داوید لوییز ستاره چلسی و تیم ملی برزیل پس از برخوردی که در نیمه اول دیدار مقابل مکزیک داشت، تایید کرد که بینی اش دچار شکستگی شده است.

داوید لوییز در برخورد با هم تیمی اش تیاگو سیلوا در حالیکه در تلاش برای دور کردن توپ از محوطه جریمه بودند به زمین افتاد و خون از بینی اش جاری شد.

او پس از پیروزی 2-0 در مقابل مکزیک به خبرنگاران گفت: "بله، بینی من شکسته است، اما این بخشی از بازی است. باید تا پایان بازی ها صبر کنم تا تحت عمل جراحی قرار گیرم."

لوییز همچنین اعتراف کرد که در جریان پخش سرود ملی، لحظه ای خاص در فورتالزا ایجاد شده بود. "هیجان انگیز بود. بدنم در آن لحظه لرزید. وقتی که تماشاگران سرود ملی را با شور زمزمه می کردند، یکی از بهترین لحظات زندگی من رقم خورد."

"ما همیشه باهم مطمئنیم که بهترین ها را به این مردم خواهیم داد، اما آن لحظه انگیزه ای حتی بزرگتر از بودن بر روی زمین بود."

نویسنده : محمد بازدید : 87 تاريخ : جمعه 31 / 3 / 1392 ساعت: 0:19
برچسب‌ها : لویز,جام کنفدراسیون ها,

 دانلود گل زیبای نیمار به مکزیک

نیمار با 2 گل و 1 پاس گل تاثیر گذارترین بازیکن جام کنفدراسیون ها شد

 

نویسنده : بازدید : 70 تاريخ : پنجشنبه 30 / 3 / 1392 ساعت: 18:26
برچسب‌ها :

 جام کنفدراسیون ها؛ ایتالیا 4 - 3 ژاپن؛ زمین و زمان نخواست تا ژاپن ببرد!

 

دو تیم ایتالیا و ژاپن، تا لخظاتی دیگر دومین بازی گروه A را برگزار خواهند کرد؛ دقایقی قبل برزیل با 2 گل مکزیک را شکست داد و صعود خود به نیمه نهایی را مسجل کرد؛ اکنون ایتالیایی ها در صورت پیروزی در این دیدار تکلیف این گروه را مشخص خواهند کرد.

ترکیب ایتالیا: بوفون، ماجیو (آباته)، دی شیلیو، کیه لینی، بارزالی، پیرلو، ده روسی، آکوئیلانی (جیووینکو)، مونتولیوو، جاکرینی، بالوتلی

ترکیب ژاپن: کاواشیما، ناگاتومو، اوچیدا (ساکای)، یوشیدا، کونو، هاسه به (ناکامورا)، هوندا، کاگاوا، اندو، اوکازاکی، مائدا (هاونار)

با سوت آقای دیگو آبال آرژانتینی دو تیم کار را آغاز می کنند؛

ژاپن بازی را بهتر شروع کرده بود و دقیقه 5 روی سانتر عالی کاگاوا توپ پشت سر کیه لینی به مائدا رسید اما او با ضربه سری نه چندان خوب توپ را به دستان بوفون سپرد؛

در دقیقه 9 ژاپن صاحب ضربه کرنر شد؛ کاگاوا کرنر را کوتاه با اندو شروع کرد و سپس شوت محکم اندو با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت؛

در دقیقه 17 شوت پای چپ دیدنی کاگاوا را بوفون با دو دست از زیر طاق دروازه راهی کرنر کرد؛ ژاپن تا به این لحظه کاملاً تیم برتر بوده است؛

در دقیقه 20 روی پاس بلند بازیکنان ژاپن، توپ به دی شیلیو رسید، اما پاس به عقب آرام او به بوفون باعث شد تا اوکازاکی هم به توپ نزدیک شود و در نهایت با تکل بوفون سرنگون شد؛ داور بلافاصله پنالتی اعلام کرد تا هوندا دروازه بوفون را باز کند.

دومین گلی هم که ایتالیا در این تورنمنت دریافت کرد از روی نقطه پنالتی بود و باز هم اشتباه محض مدفعان خود!

در دقیقه 28 هم نوبت ناگاتومو بود تا بعد از کمی حرکت با توپ ضربه خود را بزند که این بار بوفون توپ را در اختیار گرفت...

در دقیقه 30 پراندلی تعویضی زود هنگام انجام داد تا نشان دهد از بازی تیمش اصلاً راضی نیست؛ جیووینکو به جای آکوئیلانی وارد میدان شد؛

در دقیقه 33 ژاپن به گل دوم هم رسید؛ روی دفع ناقص مدفاعان ایتالیا توپ به اندو رسید و او هم با پاسی بلند توپ را به داخل محوطه ایتالیا فرستاد و کاگاوا در میان کیه لینی و مونتولیوو چرخید و با روی پای جپ به شکلی دیدنی دروازه بوفون را برای بار دوم باز کرد.

در دقیقه 35 ده روسی نزدیک محوطه جریمه روی هوندا خطا کرد و کارت زرد اول بازی را دریافت کرد؛

اندو پشت توپ ایستاد و با ضربه ای دیدنی بوفون را وادار به واکنش کرد؛ در برگشت هم ضربه اوکازاکی توسط بوفون در 2 ضرب مهار شد؛

در دقیقه 40 ایتالیا صاحب ضربه ایستگاهی شد؛ پیرلو پشت توپ قرار گرفت و ضربه اش به شکلی خطرناک روی سقف دروازه فرود آمد؛

در دقیقه 41 ایتالیا اختلاف را به حداقل رساند؛ کرنر ارسالی پیرلو با ضربه سر دیدنی و محکم ده روسی درون دروازه کاواشیما قرار گرفت.

در دقیقه 1+45 ایتالیا بد شانس بود که بازنده به رختکن رفت؛ جاکرینی داخل محوطه به زیبایی چرخید و با پای چپ ضربه اش را زد اما توپ به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و برگشت...

در نهایت نیمه اول با پیروزی 2 - 1 سامورایی ها به پایان رسید.

نیمه دوم؛

در دقیقه 50 ایتالیا به برگشت؛ جاکرینی در جدال با یوشیدا مانع از بیرون رفتن توپ شد و آن را به دهانه دروازه پاس داد اما اوچیدا قبل از بالوتلی به این توپ تکل زد و دروازه خودی را باز کرد.

در دقیقه 52 ایتالیا به گل سوم هم دست یافت؛ جاکرینی داخل محوطه ژاپن شوت زد اما توپ به دست مدافع ژاپن برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد؛ بالوتلی پشت توپ ایستاد و خلاف جهت حرکت کاواشیما دروازه را باز کرد.

در دقیقه 56 کاواشیما با واکنش خوب خود ضربه پای چپ دیدنی جیووینکو را راهی کرنر کرد؛

در دقیقه 59 آباته جای ماجیو را گرفت تا دومین تعویض ایتالیا هم انجام شود؛

در دقیقه 65 کاگاوا با پاسی عالی پشت کیه لینی را هدف گرفت اما مائدا وقتی به توپ رسید که نتوانست در مقابل بوفون آن را کنترل کند و توپ به بیرون رفت.

در دقیقه 68 هم مارکیزیو جای جاکرینی را گرفت؛

در دقیقه 69 ژاپنی ها کار را به تساوی کشاندند؛ ارسال عالی اندو به روی دروازه ایتالیا با ربه سر دیدنی اوکازاکی همراه شد تا بوفون برای سومین بار دروازه اش را باز شده ببیند.

در دقیقه 71 هوندا بعد از جا گذاشتن 2 بازیکن ایتالیا وارد محوطه جریمع شد اما شوت محکم او با واکنش خوب بوفون برگشت داده شد؛

در دقیقه 73 هم آقای زاکه رونی ساکای را به جای اوچیدا به بازی فرستاد.

در دقیقه 77 هوندا توپ را به روی دروازه فرستاد اما مدافعان ایتالیا توپ را ناقص دفع کردند و همین با شوت سر ضرب هاسه به همراه شد که با اختلاف میلیمتری از بالای دروازه به بیرون رفت؛

در دقیقه 79 هم هاونار به جای مائدا به بازی آمد؛

در دقیقه 82 ژاپن واقعاً بد شانس بود که به گل نرسید؛ سانتر زمینی ناگاتومو با دفع ناقص بارزالی به کاگاوا رسید اما شوت محکم او از نزدیکی نقطه پنالتی به تیر عمودی برخورد کرد و برگشت و در ادامه ضربه سر چکشی اوکازاکی به تیر افقی برخورد کرد و به بیرون رفت!

ژاپن فوق العاده کار کرده و کاملاً ایتالیا را تحت فشار قرار داده است اما از رسیدن به گل عاجز مانده...

در دقیقه 86 فوتبال روی بی رحم خود را به ژاپن نشان داد؛ ماکیزیو از سمت راست وارد محوطه ژاپن شد و با پاس در عرض خود جیووینکو را در مقابل دروازه خالی قرار داد تا او با پای چپ حساب کار را 4 - 3 کند.

در دقیقه 88 ضربه دیدنی هوندا بعد از برخورد با کاگاوا به تیر دروازه ایتالیا برخورد کرد و در برگشت توسط یوشیدا دروازه باز شد، اما کمک داور به درستی پرچم خود را بالا برد!

در دقیقه 1+90 هم کنگو ناکامورا به جای کاپیتان هاسه به وارد میدان شد؛

در نهایت بازی با سوت داور به پایان رسید تا ژاپن به شکلی تلخ از این رقابت ها حذف شود؛ آنها واقعاً در این دیدار مستحق شکست نبودند و عملکردی فراتر از آسیا از خود نشان دادند.

نویسنده : محمد بازدید : 59 تاريخ : پنجشنبه 30 / 3 / 1392 ساعت: 18:06
برچسب‌ها : جام کنفدراسیون ها,ایتالیا-ژاپن,ایتالیا,ژاپن,نتیجه بازی,

 جام کنفدراسیون ها؛ خاوی مارتینز: دوست دارم فقط یک روز به مانند اینیستا بازی کنم

 

خاوی مارتینز هافبک تیم بایرن مونیخ به ستایش از آندرس اینیستا هم تیمی اش در تیم ملی اسپانیا پرداخت و وی را "خارج از این دنیا" توصیف کرد و به شوخی گفت دوست دارد روزی به مهارت های ستاره بارسلونا دست پیدا نماید.

آندرس اینیستا 29 ساله در پیروزی 2-1 اسپانیا مقابل اروگوئه عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشت و هافبک بایرن مونیخ می گوید که انگار او در مقابل بچه ها بازی می کند.

او به Marca گفت: "آندرس خارج از این جهان است، او در برابر اروگوئه شگفت انگیز بود. اغلب به نظر می رسد که او در مقابل بچه ها بازی می کند. او به راحتی از سد بازیکنان حریف عبور می نماید. من به ویکتور والدس گفته بودم که دوست دارم فقط یک روز به مانند اینیستا بازی کنم. او باور نکردنی است."

"هنگامیکه اینیستا در تیم مقابل شما بازی می کند، شما نمی توانید از بازی او لذت نبرید. او سبب می شود که شما اذیت شوید و اگر شما کوچکترین فرصتی به او دهید، می تواند هر کاری انجام دهد. اما، هنگامی که شما در کنار او بازی می کنید، شما می توانید از دیدن کارهای شگفات انگیز او لذت ببرید، درحالیکه کار را برای شما آسان می کند."

وی افزود: "من خوش شانس بودم که در هر دو دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان ما قادر به متوقف کردن او بودیم و او موفق نشد خطر زیادی ایجاد کند."

گفتنی است اسپانیا در دیدار دوم خود در جام کنفدراسیون ها ساعت 21 روز پنج شنبه به وقت گرینویچ به مصاف تاهیتی می رود.

نویسنده : محمد بازدید : 53 تاريخ : پنجشنبه 30 / 3 / 1392 ساعت: 4:42
برچسب‌ها : خاوی مارتیز,ستایش اینیستا,

 جام کنفدراسیون ها؛ برزیل 2 - 0 مکزیک؛ نیمار برزیل را به دور بعد فرستاد

 

 تیم ملی برزیل، به عنوان میزبان رقابت ها، در مقابل مکزیک قهرمان کونکاکاف قرار خواهد گرفت؛ برزیلی ها دیدار افتتاحیه را با نتیجه 3 - 0 مقابل ژاپن از آن خود کردند، اما مکزیک در دیدار اول 2 - 1 مغلوب ایتالیا شد و اگر امشب هم شکست بخورد حذفش قطعی خواهد شد.

ترکیب برزیل: ژولیو سزار، دنی آلوز، مارسلو، تیاگو سیلوا، داوید لوئیز، پائولینیو، لوئیز گوستاوو، اسکار (هرنانس)، هالک، (مورا) نیمار، فرد (ژو)

ترکیب مکزیک: کورونا، رودریگز، سالسیدو، مورنو، فلورس (هررا)، میه ر، تورادو (خیمنز)، تورس (باررا)، گواردوادو، جیو دوس سانتوس، خاویر هرناندز

 دو تیم وارد میدان شدند و با قضاوت هاوارد وب بازیکنان مکزیک بازی را شروع کردند؛

در دقیقه 3 روی حرکت مارسلو، در نزدیکی نقطه کرنر برزیل صاحب ضربه آزاد شد، اما سانتر زمینی هالک به بیرون، با ضربه زمینی مارسلو همراه شد که توپ در اختیار کورونا قرار گرفت؛

برزیل خیلی خوب بازی را شروع کرده بود و بلافاصله از سمت چپ توسط نیمار حرکتی را آغاز کرد اما سانتر او از مقابل پای فرد برگشت داده شد؛

دقیقه 9 برزیل باز هم توسط نیمار به گل رسید؛ سانتر خوب دنی آلوز با ضربه سر مدافع مکزیک به سمت نیمار رفت و او هم بدون معطلی با پای چپ ضربه ای سرکش به توپ زد تا باز هم گلی تماشایی را به نام خود ثبت کند؛

این 22مین گل ملی نیمار در 35مین بازی ملی اش بود تا بار دیگر استعدادهای خود را به همه ثابت کند؛

در دقیقه 14 دنی آلوز از گوشه محوطه ضربه چیپ فوق العاده ای زد اما کورونا به زحمت توپ را از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد.

در دقیقه 17 دوس سانتوس توپ را به روی دروازه برزیل فرستاد، اما روی اشتباه مدافعان برزیل توپ به میه ر رسید و ضربه او با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 21 نیمار روی ضد حمله ای با تکل گواردادو متوقف شد تا اولین کارت زرد بازی به این بازیکن مکزیکی برسد؛

در دقیقه 23 نیمار روی پاس بلند خوب فرد صاحب توپ شد و با استپ خود مدافع مکزیک را جا گذاشت اما ضربه پای چپ او به شکلی خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت؛

با خون ریزی بینی داوید لوئیز بازی برای لحظاتی متوقف شد؛ چرا که 2 بار مجبور به عوض کردن پبراهنش شد، 1 بار هم خون به دستان هاوارد وب هم خورد تا او هم مجبور به شستن دستانش شود!

در دقیقه 44 تیاگو سیلوا به خاطر تکل خشن روی پای گواردادو کارت زرد را از هاوارد وب دریافت کرد؛

در نهایت نیمه اول با تگ گل زیبای نیمار 1 - 0 به سود برزیل به پایان رسید؛

نیمه دوم؛

در دقیقه 47 برزیل صاحب ضربه آزاد شد و روی سانتر نیمار، تیاگو سیلوا دروازه مکزیک را باز کرد؛ اما کمک داور به درستی آفساید او را اعلام کرد!

در دقیقه 55 هالک بعد از یک و دو با نیمار پاسی عالی از او دریافت کرد و تک به تک شد اما ضربه پای چپ بد او از کنار دروازه به بیرون رفت تا فرصتی عالی از دست برزیل برود...

یک دقیقه بعد هم نیمار از سمت راست وارد محوطه مکزیک شد اما ضربه کات دار او با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 58 هکتور هررا به جای جراردو فلورس به بازی آمد تا اولین تعویض مکزیک صورت گیرد؛

در دقیقه 62 هم اسکولاری اولین تعویض خود را انجام داد و هرنانس را به جای اسکار به بازی فرستاد؛

در دقیقه 65 پائولینیو توپ را از میانه میدان گرفت و تا پشت محوطه مکزیک به خوبی پا به توپ حرکت کرد و به نیمار پاس داد، اما ضربه زمینی نیمار در آخرین لحظه با واکنش خوب کورونا راهی کرنر شد؛

در دقیقه 70 هم خورخه باررا به جای تورس به بازی آمد؛

در دقیقه 76 هم دنی آلوز به دلیل ضربه زدن به صورت مورنو کارت زرد گرفت؛

در دقیقه 78 هم لوکاس مورا به جای هالک وارد میدان شد؛

در دقیقه 82 باررا توپ را به دهانه دروازه فرستاد اما در تیر دوم ضربه گواردادو با برخورد به دنی آلوز راهی کرنر شد؛ بعد از این هم ژو به جای فرد برای برزیل وارد میدان شد؛

در دقیقه 89 هم هکتور هررا کارت زرد را به دلیل خطا به روی نیمار دریافت کرد؛

در دقیقه 3+90 باز هم ژو گل آخر برزیل را به ثمر رساند؛ اما واقعاً این گل را باید به نام نیمار ثبت کرد؛ او با دریبلی فوق العاده دو بازیکن مکزیک را در یک صحنه جا گذاشت و توپ را به دهانه دروازه پاس داد تا ژو کار را تمام کند؛

این 14مین پاس گل نیمار در تیم ملی برزیل بود؛

و در نهایت سوت پایان بازی به صدا در آمد تا برزیل با 6 امتیاز به نیمه نهایی صعود کند و مکزیک وداعی زود هنگام داشته باشد؛

نویسنده : محمد بازدید : 49 تاريخ : پنجشنبه 30 / 3 / 1392 ساعت: 4:13
برچسب‌ها : جام کنفدراسیون ها,برزیل,نیمار,نتیجه بازی برزیل و مکزیک,سعود تیم برزیل,

 جام کنفدراسیون ها؛ اینیستا: پیروزی در بازی اول اهمیت بالایی داشت

 

 آندرس اینیستا از شکست دادن اروگوئه به شدت شادمان بود و اعتراف کرد که در لحظات پایانی بازی فشار بسیاری را احساس می کردند و شرایط روی آنها تأثیر گذاشته بود.

لاروخا به لطف دو گل نیمه اول پدرو و سولدادو با نتیجخ 2 - 1 دیگر مدعی گروه B جام کنفدراسیون ها را شکست داد تا گل دقایق پایانی لوئیس سوارز نگرانی چندانی ایجاد نکند. اینیستا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

"همیشه پیروزی در بازی اول بهترین شروع ممکن است و ما با احساسی خوب زمین را ترک کردیم. در اواخر بازی قدرت بدنی ما کاهش یافت. رطوبت بسیار بالا بود و ما هم تلاش زیادی کرده بودیم. ما نتوانستیم به گل سوم برسیم تا آرامش ذهنی پیدا کنیم.

موقعیت ما در حال حاضر خوب است. ما دو بازی دیگر هم داریم، و تیم باید در ادامه مسابقات رشد و پیشرفت کند. اروگوئه تیمی بسیار تهاجمی بود و یکی از بهترین تیم های حال حاضر دنیاست.

آنها اجاز فکر کردن را به ما نمی دادند و به خوبی کار خود را انجام دادند؛ اما ما خیلی خوب کار کردیم و با پاس های تک ضرب و دو ضرب خود به هدف رسیدیم."

نویسنده : محمد بازدید : 52 تاريخ : دوشنبه 27 / 3 / 1392 ساعت: 20:39
برچسب‌ها :

 دانلود گلهای ایتالیا ۲-۱ مکزیک

 

ای ایتالیا و مکزیک از گروه دوم رقابت های جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۴ برزیل

|| Al Jazeera Sport HD1 :: MKV :: Wide Screen :: 1280 x 720 :: 5 M ||

پیرلو : Mediafire

هرناندز : Mediafire

بالوتلی : Mediafire

فنزبارسا

نویسنده : محمد بازدید : 53 تاريخ : دوشنبه 27 / 3 / 1392 ساعت: 20:28
برچسب‌ها :

 دانلود گلهای اسپانیا ۲-۱ اروگوئه

 

دانلود گلهای اسپانیا ۲-۱ اروگوئه از گروه B رقابت های جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۴ برزیل

 

http://www.up.owmania.ir/images/87041221369189412086.gifاسپانیا ۲-۱ اروگوئه http://www.up.owmania.ir/images/29931443509411283021.gif

 

||  Al Jazeera Sport HD2 :: TS :: Wide Screen :: 1920 x 1080 :: Full HD ||

پدرو : mediafire

سولدادو : mediafire

لویز سوارز : mediafire

فنز بارسا

نویسنده : محمد بازدید : 53 تاريخ : دوشنبه 27 / 3 / 1392 ساعت: 20:24
برچسب‌ها :